Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

05.10.2009 Takže máme za sebou základní část. Ta dopadla celkem dobře, až na pár vyjímek, které se týkaly hlavně některých neodehraných zápasů a následném vyřazení z turnaje. Máme rozlosované i play off a pla out, takže je třeba teď jen řádně naplánovat utkání a hlavně, nezapomeňte si nechat volné neděle, pro případ hraní na 3.vítězné utkání! Všechny informace jsou uvedené zde na webu a malé info jste dostali i na HA poštu. Doufám, že se druhá, hlavnější část turnaje obejde bez problémů a zbytečných kontumací. Přeji všem mnoho úspěchů!

01.10.2009 Zdravím Vás všechny Valaši! Mé pracovní zatížení bylo posledních pár dnů vysoké, tak se Vám chci omluvit za drobné spoždění v minulých kolech. Jelikož v sobotu odehrajeme poslední kolo základní části, tak chci upozornit všechny, aby si zkontrolovali zda mají VOLNÉ TERMÍNY a to středa, sobota i neděle. Jde o to, že pokud by se nějaká serie protáhla na 3 zápasy, aby nebyly zbytečně kontumované zápasy a tím celé série. Chtěl bych upozornit také na to, že tým Slovan by měl být podle pravidel vyloučen z turnaje, ale jelikož sem nenašel žádného náhradníka, bude prozatím pokračovat v turnaji, tzn. v části play-out. Začátkem příštího týdne, respektive nejpozději v pondělí odpoledne se dozvíte přesné rozlosování jak Play-Off tak i Play-out! Prosím dodružejte přesně stanovený rozpis a hlavně termíny!! Pokud neznáte systém play-off a play-out koukněte do systému turnaje. Děkuji a zatím ahoj.

21.09.2009 Z důsledku časové tísně, budou náhradní utkání pro tým Valašský Hokejový Klub Vsetín pouze s týmem Zlína a Anges Vsetín. Protože další utkání již nestihneme do konce základní části. Prosím tímto tyto dva týmy, aby buď přijali nebo odeslali výzvy, ať předejdem komplikacím! Je to dohrávka 2. a 3. kola!!! 6.kolo již bylo odehrané, výsledky a aktualizace budou nejpozději dnes odpoledne!

18.09.2009 Máme za sebou polovinu základní části. Rozjely se taky konečně rozhovory s manažery. Zatím vše šlape jak má. Drobný zádrhel se v 5. kole stal zápas Slovanu s Hammer's, kde Slovan měl domluvený zápas a proto jej neodehráli. Podle ohlasů, teda zatím pouze dvou, se zřéjmě budou dohrávat zápasy, které měl odehrát tým z Pardubic. Zatím je vše v jednání a Valašský Hokejový Klub Vsetín se zatím k tomu nevyjádřil, takže Vás zatím poprosím, nechejte si neděle volné! O všem budete informování.

17.09.2009 Takže dnes se mi podařilo domluvit náhradníka za Eaton Pardubice. Je to tým s názvem Valašský Hokejový Klub Vsetín s manažerem bestbest. Takže to znamená pro všechny ze skupiny "B" aby si smazali z adresáře a kalendáře Eaton a zapsali si tam dalšího valacha! Tímto bych chtěl také udělat takovou malou anketu, hlavně teda pro mužstva ze skupiny B (kterou budeme muset přejmenovat na skupinu Vsetínskou ). Měl by někdo zájem dohrát zpětně zápasy s týmem Valašský Hokejový Klub Vsetín na místo kontumce s týmem Eaton?

16.09.2009 Dnes jsem udělal drobné úpravy na webu. Mělo by se to týkat Reportů, kdy jsem rozdělil každé kolo zvlášť s možností  přidat Váš příspěvek ke každému reportu z určitého kola. Jelikož se mi zatím nepodařilo zařídít náhradníka na místo pardubic, tak zatím neplánujte na volné termíny žádné zápasy, aby sme předešli případným komplikacím. Na dotazy některých budou první rozhovory udělány v tomto týdnu, takže si prosím kontrolujte HA poštu, zda tam něco ode mě nemáte :-).

14.09.2009 O víkendu mi bohužel opět vypadl internet a nestihl jsem udělal aktualizace, takže nejpozději zítra budou hotové. Jinak pro info, máme první vyřazení z turnaje. Tým Eaton Pardubice pod vedením manažera Manager dostali padáka, protože nedohrál již v pořadí 3 zápas a to vše bez omluvy nebo nějakého vyjádření. Sháním náhradníka na místo tohoto týmu. Pokud máte naplánovaný zápas s Eatonem, tak jej klidně zrušte, protože ve skupině B bude nový tým! Brzy budete informování o novém týmu.

07.09.2009 Takže 2.kolo proběhlo celkem v pořádku, až na mé opětovné spoždění s aktualizací. Doufám, že se nezlobíte, ale průběh turnaje se bude zlepšovat... přece jenom jsou nějaké mouchy které je třeba dodělat až v průběhu, podle toho, jak to bude vše fungovat :-) 

04.09.2009 Předem se omlouvám za spoždění s aktualizací tabulek a statistik, ale došlo k výpadku modemu, takže sem byl bez připojení. Všechny aktualizace jsou již hotové a doufám bezchybně. V případě dotazů nebo připomínek pište :-)

02.09.2009 Zítra ráno budou odehrány první zápasy turnaje. Sice hned v 1.kole jsou komplikace s některými manažery, takže se bude minimálně jeden zápas odkládat na jiný den. Tak doufám, že již žádne komplikace nepřibydou. Jinak v průběhu týdne začnou ty slibované rozhovory..

26.08.2009 Takže všechno hotovo. Tabulky, herní plán a rozlosování zápasů, vše je na webu aktualizované. Takže plánujte, hrajte a soupeřte :-) Přeji všem ty nejlepší výsledky v turnaji i v sezóně!

26.08.2009 Dnes v průběhu odpoledne bude již rozlosování. Vše již bude na 100% pevné! Plánujte zápasy:-) Prosím dodržujte dané termíny = doma - venku. V případě problémů mě prosím kontaktujte!

25.08.2009 Takže 100% účast potvrzena všemi účastníky. 26.08.2009 začne plánované rozlosování, takže sledujte web, diskuzi nebo HA poštu. Vše budete mít do 28.08.2009 na HA poště! Připomínám, ať si naplánujete zápasy alespoň na dvě kola dopředu!!!!! Jinak bylo teda přidáno prozatimní schéma play-off a tabulka play-out(jen pro zajímavost jak to bude vypadat). Herní plán je již aktuální a jsou dané pevné termíny!! Děkuji.

24.08.2009 Teď po ukončení registrací budeme ještě čekat na zpětné potvrzení všech účastníků. Jedná se o poslední formální potvrzení účasti. Potom již začne podle harmonogramu plánování.

24.08.2009 Jelikož jsme docela rychle zaplnili naší plánovanou kapacitu, tak vyhlašuji 27.08.2009 dnem, kdy dostanete vešekeré info o začátku, průběhu a veškerém dění okolo turnaje! Děkuji KONO

24.08.2009 Opravil jsem chybu v systému Play-Off. Při předběžném rozlosování Základních skupin a Play-off sem zjistil, že při zápasech o 9 až 12 místo a 5 až 8 místo nesedí počet zápasů. Proto jsem pozměnil sytém a to takto: Play-out o 9 až 12 místo se bude hrát ve dvoj-zápasech každý s každým(tzn. jako v základních skupinách) a turnaj o 5 až 8 místo bude hrát každý s každým pouze jeden zápas ( tady bude rozhodovat umístění v zakladní tabulce - týmy z nížších míst budou mít výhodu domácího prostředí 2xkrát !)

24.08.2009 Další účastníci - Angels of the Pain, Slovan Nedozery-Brezany a poslední tým Hammer's

23.08.2009 Další účastníci - HC Bobři Valašské Meziříčí, HC Puk Rožnov, HC Zlín Team a HC RED WINGS Vsetín s.r.o.

22.08.2009 Drobné úpravy na webu. V případě že by něco nefungovalo správně kontaktujte mě prosím!

22.08.2009 Další účastníci - týmy Hovězí Hockey Team a Eaton Pardubice.

21.08.2009 První tři účastníci - týmy Hockey Club Rožnov, Hc Sparta Blues a Rožnovští tygři.

21.08.2009 Založen turnaj Valach Cup HA - 1. ročník.